Mavi Şeker Bir Mizah Sitesi :D:D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mavi Şeker Bir Mizah Sitesi :D:D

mavi şeker türkiyenin 1 numaralı komik video yayınlama sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

e ögrenme

YazarMesaj
atilla
Mavi Şeker
Mavi Şeker

e ögrenme Empty
MesajKonu: e ögrenme   e ögrenme Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 10:43 am

Hoşgeldiniz!
Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi e-Öğrenme Hizmetleri Portalına hoşgeldiniz.
e-Öğrenme Portalı Nedir?
Açıköğretim e-Öğrenme Portalı Anadolu Üniversitesi’nin uzaktan eğitim yöntemiyle öğretim gören İşletme, İktisat ve Açıköğretim Fakültesi öğrencileri için kendi kendilerine ders çalışma süreçlerini desteklemek amacıyla hazırlanmıştır. Portalda, her ders için farklı öğrenme ortamları tasarlanmıştır. Böylece farklı öğrenme stillerine sahip öğrencilerin kendilerine en uygun öğrenme ortamından yararlanmaları sağlanmıştır.

Detaylar

Örnek Ders Gösterimi

Açıköğretim e-Öğrenme Klavuzu

Açıköğretim Mobil Öğrenme Klavuzu
Duyurular

Eşzamanlı e-Danışmanlık Hizmeti
İşletme ve İktisat Fakültelerinin 4. Sınıflarında bulunan derslerin tümünde internet üzerinden eş zamanlı e-Danışmanlık hizmeti verilmektedir. Eş zamanlı e-Danışmanlık hizmeti 05 Ocak 2009 tarihinde başlayıp 29 Mayıs 2009 tarihinde sona erecektir.

Programda belirtilen saatlerde derslere ait internet üzerinden eş zamanlı e-Danışmanlık odalarına katılan öğrenciler, kitap, televizyon ve e-Öğrenme portalında yer alan derslerinden anlayamadıkları konuları danışmanlarından öğrenme olanağı elde edeceklerdir.

Öğrencilerin Dikkatine
5806 sayılı Kanundan yararlanarak 15 Aralık – 29 Aralık 2008 tarihleri arasında af başvurusundan bulunarak kayıt yaptıran öğrencilerin e-Öğrenme portalı hesapları Ocak 2009 ayı içerisinde açılacaktır.
Öğrenme Ortamları

e ögrenme
1 sayfadaki 1 sayfası